Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області зареєстровано дві сільськогосподарські дорадчі служби

 

 
З метою підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення сільського господарства, впровадження у виробництво сучасних технологій, поліпшення добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості в Україні створені сільськогосподарські дорадчі служби.

Дві дорадчі служби, до складу яких входять 60 дорадників та експертів-дорадників, зареєстровано і в нашій області. Осередки дорадчих служб створені у кожному районі.

Питанням визначення оптимальних шляхів подальшої діяльності сільськогосподарських дорадчих служб, підтримці малого та середнього підприємництва на селі була присвячена робоча нарада, яку днями у Києві організувало Міністерство аграрної політики та продовольства України

Керівництво департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та дорадчих служб, які взяли участь у зазначеному заході, також мали можливість ознайомитися з діяльність агрорекреаційних кластерів як платформи сталого розвитку сільських територій на основі об'єднаних територіальних громад.

Крім того, учасники наради обмінялися думками щодо функціонування системи дорадництва та внесення змін до нормативно-правових актів з питань сільськогосподарського дорадництва.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *