Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В області збільшилася кількість племінних господарств у тваринництві

За результатами роботи регіональної експертної комісії департаменту агропромислового розвитку ОДА з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам господарювання у тваринництві та відповідно до рішення експертної комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо присвоєння та позбавлення відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві в цьому році трьом суб’єктам господарювання області присвоєно відповідні статуси.

Зокрема, в галузі молочного скотарства – ТзОВ «Гудвеллі Україна» – статус племінного репродуктора голштинської породи, в галузі бджільництва – СОК «Селекціонер» та ФОП Муляр Е.О. – статус племінних пасік з розведення бджіл карпатської породи.

В області розширено мережу сільськогосподарських підприємств племінної справи і на даний час функціонує: в молочному скотарстві – по 4 племінні заводи та репродуктори; в галузі м’ясного скотарства – 2 племінні репродуктори, у свинарстві та вівчарстві по одному племрепродуктору, в рибництві – один племінний завод та 3 племінні репродуктори, а також в бджільництві – один племінний бджолорозплідник та три племінні пасіки.

Крім того, в області працює ПрАТ «Івано-Франківське племпідприємство», яке надає послуги зі штучного осіменіння великої рогатої худоби.

Селекційна робота в племінних господарствах з відповідними породами тварин в сучасних умовах спрямована на подальше їх відтворення, розширення та підвищення продуктивності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *