Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В облдержадміністрації привітали срібних призерів Чемпіонату світу із веслування на байдарках та каное

Сьогодні, 7 жовтня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція за підсумками Чемпіонату світу серед молоді та юніорів із веслування на байдарках та каное. Нагадаємо, що Ксенія Романчук у складі олімпійської «каное-двійки» на дистанції 500 м посіла друге місце (результат 2.00,78) та Ірина Федорів і Ксенія Романчук в складі «каное-четвірки» завоювали друге місце на дистанції 500 м (результат 1.46,7).

Спортсменки розповіли про підготовку до чемпіонату світу, настанови тренера та перші емоції після перемоги, подякували усім хто підтримував та вболівав за них.

Чемпіонат світу проходив у португальському місті Монтемор-у-Велю з 3 по 6 вересня цього року. Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, заступник начальника управління спорту Костянтин Лисейко та директор ШВСМ Ігор Шкоропаняк привітали срібних призерів змагань, а також тренера вищої категорії Миколу Перога із блискучим завершенням чемпіонату та побажали не менш визначних спортивних досягнень в новому сезоні.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *