Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В облдержадміністрації відбувся семінар «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів»

Сьогодні за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка відбувся семінар на тему «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів», учасниками якого були представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, структурних підрозділів ОДА, голови ОСББ та науковці.
Приводом для зустрічі стало обговорення важливих та актуальних питань в сфері енергоефективності.

Зокрема, обговорювалися питання збереження природного середовища, існування людини та запобігання кліматичним змінам на планеті.

Зазначалося, що на державному рівні приймаються законодавчі акти, які покликані зосередити увагу бізнесу та населення на необхідності бережливого ставлення до енергоресурсів, зменшення споживання викопних видів палива, важливості приватних інвестицій у енергозбереження та поширення прогресивних технологій як в масштабах великих промислових підприємств, так і у побуті.

Під час обговорення Ігор Пасічняк наголосив на тому, що для нас усіх є важливим впровадження ефективних інструментів, які вплинуть на відсотки зменшення енергоспоживання, і одним з таких інструментів, має стати фонд енергоефективності.

«Головною умовою ефективної роботи фонду попри фінансування, є кваліфіковані кадри – енергоаудитори, проектні організації, енергосервісні компанії і головне – попит від муніципалітетів, які прагнуть зробити свої соціальні заклади енергоефективними і допомогти населенню впровадити енергоефективні заходи в житловому секторі», – сказав Ігор Пасічняк.

Також він додав, що починаючи з 2014 року і надалі успішно реалізується ініціатива Уряду зі стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів в рамках уже досить популярної програми «теплих» кредитів. За цей період населенню та ОСББ у нашій області надано понад 17 тис. «теплих» кредитів на суму більше 320 млн гривень.

Додамо, що учасники семінару поділилися досвідом щодо можливостей механізмів стимулювання для впровадження енергоефективних заходів та отримали чимало корисної та цікавої інформації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *