Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА обговорили питання надання освітніх, медичних та адмінпослуг в ОТГ

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася онлайн-нарада з новообраними головами ОТГ Прикарпаття на тему «Надання освітніх, медичних та адміністративних послуг у територіальних громадах після місцевих виборів».

Керівники профільних департаментів обласної державної адміністрації окреслили основні виклики для новостворених ОТГ на початку їх  діяльності в умовах впровадження адміністративно-територіальної реформи. Наголошувалося, що створення якісної мережі закладів освіти, медицини, надання адміністративних послуг є пріоритетними завданнями органів місцевого самоврядування з урахуванням діючої в Україні законодавчої бази та нормативних документів. Також було презентовано «Практичний посібник «Асоціації міст України» для громад», до розробки якого було залучено регіональне відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування АМУ, спеціалістів Міністерства розвитку громад та територій України і міжнародних експертів.

«Перші кроки надзвичайно важливі у роботі новостворених спроможних ОТГ області. Тому обласною державною адміністрацією запроваджено щотижневі відкриті студії з актуальних питань їх діяльності, – зауважила Світлана Онищук. – Ми готові співпрацювати індивідуально з кожною громадою Чекаємо на ваші пропозиції та звернення в офіс децентралізації, який створено при ОДА, де вам буде надано кваліфіковану консультацію з кожного проблемного питання».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *