Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА обговорили питання організації та підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей в закладах оздоровлення та відпочинку

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося розширене засідання обласного штабу з координування оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році під керівництвом заступника голови ОДА Богдана Кобилянського.
Під час заходу посадовець наголосив на важливості належної організації та підготовки до проведення оздоровчої кампанії, створення оптимальних умов для безпечного і ефективного перебування дітей та підлітків в закладах оздоровлення та відпочинку.

Учасники наради фахово проаналізували результати проведення процедури закупівель путівок для літнього оздоровлення дітей, перспективи діяльності новоствореного обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії», стан підготовки до оздоровлення і відпочинку дітей влітку цього року, окреслили основні завдання, які мають бути вирішені в оптимальні терміни та формування робочих груп з питань оздоровлення і відпочинку дітей у літній період.

Також акцентувалася увага на важливості проходження медоглядів дітьми, які від’їжджають у позаміські заклади оздоровлення та відпочинку.

Учасниками зазначалося, що усі путівки розподілені між районними управліннями та ОТГ для подальшого направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення. Путівки розподілені таким чином, що діти перебуватимуть в таборах впродовж усіх чотирьох оздоровчих змін.

На сьогоднішній день є 11 оздоровчих закладів, які пройшли відповідну атестацію, внесені в державний реєстр оздоровчих закладів та мають відповідний акт приймання табору.

Богдан Кобилянський висловив вдячність керівництву та працівникам ГУ Держпродспоживслужби, ДСНС, Держпраці України в області, департаменту охорони здоров’я ОДА та усім членам обласного оперативного штабу за принципову позицію і бажання ефективно вирішувати проблемні питання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку при підготовці їх до оздоровчого сезону.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *