Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА обговорили шляхи покращення організації роботи в «Активних парках»

За дорученням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук її заступник Віталій Ільчишин провів нараду з очільниками територіальних громад області.

Основні питання, які обговорювалися, – покращення організації роботи в «Активних парках» та оплата праці координаторам проєкту.

«Активні парки – локації здорової України» – це один із проєктів, який входить в загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для дорослих, так і малечі, для жителів великих міст і маленьких населених пунктів кожної області.

Завданням проєкту є також збільшення кількості українців, які займаються регулярною руховою активністю.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 року з державного бюджету виділили субвенцію в сумі 1 млн 667 500 гривень. Цю суму рівномірно розподілили між територіальними громадами області.

«Програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» проєкт «Активні парки – локації здорової України» розпочали реалізовувати у 2021 році. Наразі в нашій області в першій черзі відкриті та функціонують 20 парків у 17-ти територіальних громадах. Їхню діяльність забезпечують визначені координатори», – зазначив посадовець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *