Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА проаналізували використання коштів субвенції на зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів

Для оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Прикарпаття в область спрямована субвенція з державного бюджету у сумі понад 130 мільйонів гривень. Згідно з дорученням голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва здійснено аналіз використання коштів. Про результати аудиту сьогодні під час щотижневої онлайн-наради доповів заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей.

«Вцілому використання фінансового ресурсу відбувається згідно з планом, – підкреслив Євген Фербей. – Проте є деяке неосвоєння у повному обсязі коштів, передбачених на ремонт устаткування для харчоблоків їдалень у закладах загальної середньої освіти області».

Загальний обсяг коштів субвенції, яка розподілена між районами, містами обласного значення, об’єднаними територіальними громадами, становить 15 мільйонів 533 тисяч гривень. За ці кошти передбачено оновлення харчоблоків у 104 освітніх закладах. На сьогодні касові видатки складають 4 мільйони 915 тисяч гривень, або близько 32 відсотки.

Стовідсотково фінансовий ресурс освоїли чотири райони, 12 ОТГ та одне місто обласного значення. Вісім районів, 11 ОТГ і одне місто обласного значення на даний час не освоїли жодної гривні.

На забезпечення «Нової української школи», зокрема, на придбання засобів навчання та обладнання, виділено 11 мільйонів 418 тисяч гривень. На сьогодні касові видатки складають 6 мільйонів 238 тисяч гривень.

За словами Євгена Фербея, причинами невикористання фінансового ресурсу в основному є відсутність попередніх закупівель. Проте є дві ОТГ, де освоєння коштів не відбулося через брак фахівців у сфері закупівель.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *