Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОДА заслухали керівників райдержадміністрацій щодо питань допомоги учасникам АТО

  

  
Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба відбулась нарада з головами райдержадміністрацій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО та співпраці з волонтерськими організаціями.

Участь у засіданні взяли заступники голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк та Ігор Пасічняк, керівник апарату ОДА Валерій Крецул, очільники структурних підрозділів ОДА, а також представники громадської спілки  «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» та Центру допомоги учасникам антитерористичної операції.

«Наша зустріч покликана поліпшити якість співпраці влади та громадськості, зокрема, й у рамках Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, у якому разом працюють представники структурних підрозділів облдержадміністрації та волонтерських організацій», – розповів, відкриваючи засідання, Ігор Пасічняк.

Керівники кожного району розповіли про підсумки роботи у напрямку допомоги сім’ям військовослужбовців, реабілітації поранених вояків, співпраці з волонтерськими організаціями та діяльності Єдиних інформаційних центрів, відповіли на запитання присутніх. Окрім того, представники влади розповіли про заплановані заходи на 2016 рік щодо вирішення проблем сімей військовослужбовців.

«Ми зобов’язані інформувати громадськість про зроблену роботу і план дій на майбутнє. Сім’я кожного захисника України повинна знати куди звернутися у тому чи іншому випадку.  – зазначив Сергій Басараб. – Вважаю, що ефективного результату можна досягти виключно завдяки спільним зусиллям і координації дій. Сьогодні між собою поділилися досвідом голови райдержадміністрацій, поступили пропозиції від громадського сектору. Переконаний, ми і в подальшому будемо працювати разом, вирішуючи проблеми наших Героїв».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *