Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОВА обговорили питання оздоровлення та відпочинку дітей за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Help us help UA»


Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрівалася з представником благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Help us help UA» Ігорем Патерусом для обговорення організації літнього оздоровлення дітей соціально вразливих категорій та військовослужбовців.

Людмила Сірко розповіла про цьогорічну літню оздоровчу кампанію на Прикарпатті: «Хочемо, щоб оздоровча кампанія відбулася ефективно, незважаючи на те, що ми живемо у воєнний час. Обласна державна адміністрація тісно співпрацює з міжнародними та благодійними організаціями щодо залучення донорів до співпраці задля оздоровлення дітей наших захисників та соціально вразливих категорій. Йдеться про те, щоби закупити якомога більше путівок та мати змогу оздоровити більше дітей. Важливо, щоби оздоровлення та відпочинок дітей проходили з урахуванням безпекових вимог», – зазначила Людмила Сірко.

Представник благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Help us help ua» Ігор Патерус розповів про те, що організація почала свою роботу з 1993 року. Триває реалізація проєкту щодо роботи оздоровчого табору для 160 дітей вразливих категорій, – а це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та ті, чиї батьки загинули під час російсько-української війни.

Під час робочої зустрічі обговорювали питання організації роботи табору, безпекові та законодавчі аспекти, зокрема, готовність закладу приймати й оздоровлювати дітей пільгових категорій.

 

«Планується, що цього літа на Івано-Франківщині запрацює ще один табір для відпочинку дітей на базі однієї з карпатських оздоровчих баз, а також обладнають наметове містечко з якісною польовою кухнею, де для діток організовуватимуться цікаві відпочинкові заходи, походи у гори, а також працюватимуть фахові психологи, забезпечуватиметься надання необхідної першої домедичної допомоги», – зазначив Ігор Патерус .

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *