Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОВА обговорили проблеми функціонування місць тимчасового проживання ВПО

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко провела робочу нараду із керівниками структурних підрозділів обласної державної та районних адміністрацій, територіальних громад щодо організації виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2023 № 930 «Про деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», порядок функціонування місць тимчасового проживання ВПО та моніторинг потреб у ремонті й облаштуванні МТП.

«Місця тимчасового проживання мають забезпечувати переселенцям гідні та безпечні умови, особливо у тих випадках, коли йдеться про осіб з інвалідністю, людей похилого віку та дітей. Обласною військовою адміністрацією опрацьовуються питання щодо проведення ремонтів у місцях тимчасового перебування ВПО та приведення їх у належний стан», – зазначила Людмила Сірко.

Зазначимо, що Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову №930 від першого вересня 2023 року «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб». Цією постановою визначено завдання та затверджено порядок функціонування місць компактного проживання для осіб, котрі вимушено покинули свої домівки.

Посадовиця зауважила, що створення ефективної системи забезпечення ВПО житлом є критично важливим перед зимовим періодом. Тому ми спільно докладаємо зусиль, аби люди мали комфортне перебування у тимчасовому житлі.

Обговорювали питання щодо проведення інформаційної кампанії, відповідних навчань для керівників закладів всіх форм власності, які забезпечують поселення ВПО, щодо функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у відповідності постанови Кабінету міністрів України від 01.09.2023 № 930.

Мовилося й про перевірку закладів, поданих територіальними громадами, на відповідність критеріям вищевказаної постанови та визначення відповідальних осіб у районах, територіальних громадах, які працюватимуть під час моніторингових візитів у МТП

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *