Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Пасічнянській громаді відбулася зустріч з підприємцями

В умовах воєнного стану підтримка та допомога бізнесу є вкрай важливою. Саме з метою налагодження діалогу та комунікації між районною владою та бізнесом було організовано зустріч з підприємцями громади. До спілкування запросили підприємців, голову Пасічнянської ТГ Андрія Гунду, начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського.
Такі зустрічі заплановані у восьми громадах Надвірнянського району.
«Сьогодні наші підприємці переживають нелегкі часи. Адже з початком повномасштабної війни хтось був змушений закрити своє підприємство, хтось взяв зброю до рук і пішов захищати нашу Україну або почав волонтерити, а хтось потребує підтримки з боку держави. Але не дивлячись на усі ці фактори економічний фронт наразі є другим фронтом, який є надзвичайно важливий, особливо в умовах ведення війни. Тому зараз вкрай важливо чути бізнес та бути йому підтримкою, а через організацію таких зустрічей ми вкотре можемо поспілкуватися та почути від самих підприємців про проблеми та перешкоди у веденні такої діяльності. І найголовніше – розповісти їм про програми підтримки та дати знати, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу з боку влади. Дякую кожному, хто сьогодні завітав на захід та продовжує працювати на благо нашої держави та ЗСУ», – сказав начальник РВА Петро Хмельовський.

Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю та створення Ради підприємців при голові райдержадміністрації. Впевнений, що спільними зусиллями реалізуємо багато проєктів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *