Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Прикарпатському військово-спортивному ліцеї вітали випускників

 3 30 травня відбулося свято останнього дзвоника для учнів Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Погодні умови не дозволили проводити свято на плацу, тому актовий зал ліцею був переповнений учнями та всіма бажаючими взяти участь в урочистостях.

 3 30 травня відбулося свято останнього дзвоника для учнів Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Погодні умови не дозволили проводити свято на плацу, тому актовий зал ліцею був переповнений учнями та всіма бажаючими взяти участь в урочистостях. З вітальними словами до присутніх звернулися: заступник начальника головного управління освіти і науки ОДА Іван Будзак, голова РДА Михайло Іваночко, міський голова Зіновій Андрійович, голова батьківського комітету ліцею, сотник Надвірнянської сотні самооборони Віталій Трачук, дочка засновника ліцею Ореста Дичківського, голова наглядової ради ліцею Галина Дичківська, Почесний Голова Конгресу Українських Націоналістів Левко Слюсар, о. Орест Путько, о. Роман Гринів та педагоги ліцею.

Було оголошено накази директора ліцею Миколи Мартинюка про закінчення навчального року, про нагородження кращих ліцеїстів з навчання та військово-спортивної підготовки. Згідно встановленої традиції голова батьківського комітету ліцею Віталій Трачук посвятив ліцеїстів-випускників хлібом з сіллю, побажавши їм щасливої дороги в житті на благо України. Матері подарували випускникам вишивані рушнички. У відповідь ліцеїсти-випускники вручили директору М. Мартинюку Хоругву Матері Божої Покровительниці та запевнили, що дотримуватимуться братніх традицій ліцею.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *