Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В райдержадміністрації привітали призерів 27 Всесвітньої літньої Універсіади.
22 липня голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів щотижневу нараду з керівниками управлінь, установ та підприємств району за участю голови районної ради Василя Поповича та заступників голови РДА.    Перед нарадою присутні вшанували переможців XXVII Всесвітньої  літньої  Універсіади 2013 року, яка проходила  в російському м.  Казань.
              Як повідомив керівник районної федерації самбо і дзюдо – Ігор Писклинець: На Універсіаді-2013 року розігрувалося понад 350 комплектів нагород з 27 видів спорту. Участь у наймасштабніших студентських спортивних змаганнях взяли 11759 спортсменів тарекордна кількість команд – 162 країни були представлені в Казані.
         Студентська збірна команда України в одинадцяте у своїй історії була представлена на змаганнях Універсіади в Татарстані й складалася з 363 спортсменів – представників 102 вищих навчальних закладів України. Збірна України привезла 77 нагород: 12 золотих, 29 срібних, 36 бронзових та зайняла 6-те загальнокомандне місце.
Зокрема підтвердила свій високий рівень і наша  Надвірнянська  спортивна школа олімпійського резерву ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття”, з чотирьох вихованців – учасників  Універсіади – троє отримали медалі з самбо:
–         Срібну – Олена Куницька у вазі до 48 кг (студентка Тернопільського Національного економічного університету);
–         Срібну – Олена Сайко у вазі до 60 кг (студентка Прикарпатського Національного педагогічного університету ім. В. Стефаника);
–         Бронзову – Михайло Ілитчук у вазі до 57 кг (студент Тернопільського Національного економічного університету).
Слід нагадати, що Надвірнянські спортсмени в цьому році на міжнародних стартах завоювали вже 11 нагород. Від райдержадміністрації та районної ради Юрій Касіянчук та Василь Попович вручили спортсменам та їхньому тренеру Геннадію Левицькому подяки та грошові премії по 1 тис. грн. Також по такій же премії спортсмени отримали і від спонсора – директора  Делятинського представництва фірми «Гостинний двір» п. С. Мостового.
Бажаємо Надвірнянським спортсменам подальших вдалих виступів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *