Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В районі готові до реалізації монетизації житлової субсидії

З 2017 року Кабінетом міністрів України започатковано монетизацію житлової субсидії.
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято 6.02.2018 року Кабінетом міністрів України (Постанова № 62).
28 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів нараду з питань реалізації в районі системи монетизації субсидій.
Цей захід відбувся за участі керівників управлянь соціального захисту, фінансів райдержадміністрації, Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, дирекцій АТ «Ощадбанк», «ПриватБанк» та АТ«Укрпошта».
Відкриваючи нараду, Богдан Зеленчук зазначив: «В районі 12677 домогосподарств отримує субсидії, з них 6265 – це пенсіонери. Всі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні нараховану субсидію готівкою за лютий 2019 року.
Такі виплати, починаючи з 4 березня, пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією, а всім решта буде перераховано грошовим переказом через державний Ощадбанк з 12 березня. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.
Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.
Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з жовтня 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії для оплати комуналки.
Учасники наради доповіли першому заступнику голови райдержадміністрації Богдану Зеленчуку про повну готовність до фактичної реалізації монетизації житлової субсидії.
Підсумовуючи нараду, Богдан Зеленчук підкреслив, що структурні підрозділи РДА, відповідні служби, які були присутні, обговорили усі важливі аспекти реалізації системи монетизації субсидій та доручив управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації координувати та контролювати даний процес, про що систематично доповідати керівництву РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *