Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В рамках відзначення Дня Героїв в м. Надвірна відбулось урочисте посвячення скверу пам’яті Героїв УПА Мирону і Марти Свідрукам

 

 
  
 Свято Героїв – це день пам’яті українців, які присвятили своє життя служінню українській нації, хто боронив Україну до останнього подиху.
Урочистості з нагоди Дня Героїв в м. Надвірна розпочалися спільною молитвою біля могили «Борцям за волю України». Після чого  пішою ходою учасники свята рушили до центру міста, де відбулось урочисте відкриття та посвячення скверу Героїв УПА Марти і Мирону Свідрукам -почесним громадянам міста. 
 
Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, керівник апарату РДА Микола Кравчук, заступник голови районної ради Іван Степник, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович та заступник міського голови Олег Йосипенко поклали квіти до пам’ятного знаку Героям УПА Марти і Мирону Свідрукам.
   «Ми повинні пам’ятати: Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні. Відзначення Свята Героїв, плекання їхнього культу та духу – це свідчення твердої волі українців йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави», – зазначив у своєму звернені Олександр Кеніз.
 Духовенство УГКЦ та УПЦ КП відслужили панахиду за загиблими та посвятили пам’ятний знак. Голова районного товариства «Меморіал» Євген Луців ознайомив присутніх з життєвим і героїчним шляхом надвірнянців брата і сестри Мирона та Марти Свідруків. Також привітав з нагоди свята голова районного проводу Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім.генерала Романа Шухевича – Михайло Юркевич, який особисто знав героїв та виховувався на прикладі їхнього безкомпромісного служінню Україні.   

  
У святі також взяли  участь та вітали присутніх депутат обласної ради Василь Попович, племінниця Мирона і Марти Оксани Козак та учасник АТО Андрій Лисканюк.

Звучали вірші, пісні присвячені героям. На завершення прозвучала молитва за Україну «Боже великий, єдиний…».
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *