Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено профілактичну роботу з умовно засудженими особами в форматі круглого столу


Торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами в світі через мільйонні прибутки. Саме тому, 5 грудня 2017 рокувприміщенні  Надвірнянського міськрайонного відділу з питань пробації, психологом Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамкахВсеукраїнської  акції  «16 днів проти насильства»було проведено профілактичну роботу з умовно засудженими особамив форматі круглого столу.
   Обговорено ризики працевлаштування за кордоном та в межах України,роз’яснено про основні правила, яких потрібно дотримуватись, щоб не потрапити в тенета вербувальника. Ознайомлено із формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон.
 Проінформованопро установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство.Усі учасники брали активну участь в бесіді,та отрималиінформаційні листівкиз даної проблематики.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *