Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РДА проведено конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування

  

  
12 жовтня 2016 рокувзалі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажи­рів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі районупід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука.
Оголошено конкурси на 28 приміських маршрути загального користування, що не виходять за межі території району. Учасники подали на розгляд комітету 32 пакети документів з пропозиціями на 25 маршрутів.
На початку засідання конкурсна комісія, до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, відкрила конверти з позначкою «№2» із пропозиціями учасників конкурсів. В роботі комітету взяли участь, також голови сільських рад, через які проходять маршрути оголошені на конкурс.
Крім того, членами комітету здійснено огляд транспортних засобів, які претенденти представили на площі перед райдержадміністрацією.
За результатами засідання комітету визнано переможців на наступних маршрутах:  Надвірна – Битків-2, Надвірна – Битків-3, Надвірна – Битків-4, Надвірна – Білозорина-1, Надвірна – Гаврилівка-2, Надвірна – Гаврилівка-3, Надвірна – Гаврилівка-4, Надвірна – Гаврилівка-5, Надвірна – Гвізд-2, Надвірна – Гвізд-4, Надвірна – Делятин-3, Надвірна – Делятин-5, Надвірна – Делятин-8, Надвірна – Делятин-10, Надвірна – Заріччя, Надвірна – Камінна, Надвірна – Красна-1 Надвірна – Красна-2, Надвірна – Максимець, Надвірна – Пасічна-1, Надвірна – Пнів-5, Надвірна – Фитьків, Надвірна – Черник, Надвірна – Чорні Ослави-1, Надвірна – Чорний Потік-2.
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *