В РДА відбулася нарада щодо організації відзначення 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-019.jpg)
З метою організації належного відзначення 200-ліття з дня народження Т. Г. Шевченка в першого заступникаголови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Калічкавідбулася робочанарада. Під час наради узгоджено план проведення заходів з нагоди Шевченківських днів, обговорено організаційні аспекти та визначено відповідальних осіб за конкретні напрямки підготовки та проведення урочистостей.
Зокрема, районні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, відбудуться 9березня 2014року:
– урочистий концерт в районному будинку культури;
– покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченку.
В нараді взяли участь:міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Іван Степник, заступник міського голови Василь Василенко, радник голови районної ради Василь Андрейчук, керівники структурнихпідрозділів райдержадміністрації та представники громадськості району.
Шевченківський ювілей у 2014 році відзначатимуть протягом цілого року. Серед основних заходів – проведення конкурсів учнівських творів, художніх робіт, цикл бесід та лекцій, святкові урочистості та концерти. Також на відзначення Шевченківських днів стане залучення до концерту 9 березня театральних постановок та кращих художніх номерів, розміщення тематичних сіті-лайтів, святкове засідання літстудії "Бистрінь", засідання круглого столу, поїздка представників громадських організацій до м. Канева та ряд інших заходів.
На нараді було вирішено 9 березня на майдані Шевченка в м. Надвірна провести урочистий мітинг, покладання квітів та вінків до пам'ятника Кобзаря та святковий концерт. 10 березня в церквах та храмах району провести панахиди.
Виступаючи перед учасниками заходу, Володимир Калічко наголосив:"Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.І не даремно в кожній українській оселі є шевченківський «Кобзар»,який вчили та вчать на пам'ять, по якому вчаться читати наші діти, внуки та правнуки".
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-019.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-021.jpg)
Зокрема, районні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, відбудуться 9березня 2014року:
– урочистий концерт в районному будинку культури;
– покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченку.
В нараді взяли участь:міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Іван Степник, заступник міського голови Василь Василенко, радник голови районної ради Василь Андрейчук, керівники структурнихпідрозділів райдержадміністрації та представники громадськості району.
Шевченківський ювілей у 2014 році відзначатимуть протягом цілого року. Серед основних заходів – проведення конкурсів учнівських творів, художніх робіт, цикл бесід та лекцій, святкові урочистості та концерти. Також на відзначення Шевченківських днів стане залучення до концерту 9 березня театральних постановок та кращих художніх номерів, розміщення тематичних сіті-лайтів, святкове засідання літстудії "Бистрінь", засідання круглого столу, поїздка представників громадських організацій до м. Канева та ряд інших заходів.
На нараді було вирішено 9 березня на майдані Шевченка в м. Надвірна провести урочистий мітинг, покладання квітів та вінків до пам'ятника Кобзаря та святковий концерт. 10 березня в церквах та храмах району провести панахиди.
0 Коментарі