Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РДА відбулася нарада щодо організації відзначення 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка.

       З метою організації належного відзначення 200-ліття з дня народження Т. Г. Шевченка в  першого заступникаголови Надвірнянської  районної державної адміністрації Володимира Калічкавідбулася  робочанарада.  Під час наради узгоджено план проведення заходів з нагоди Шевченківських днів, обговорено організаційні  аспекти  та визначено  відповідальних  осіб за конкретні напрямки підготовки та проведення урочистостей.
Зокрема, районні заходи,  приурочені  вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, відбудуться 9березня 2014року:
–   урочистий концерт в районному будинку культури;
–   покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченку.
В нараді взяли участь:міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Іван Степник, заступник міського голови Василь Василенко, радник голови районної ради Василь Андрейчук, керівники структурнихпідрозділів райдержадміністрації та представники громадськості району.
Шевченківський ювілей у 2014 році відзначатимуть протягом цілого року. Серед основних заходів – проведення конкурсів учнівських творів, художніх робіт, цикл бесід та лекцій, святкові урочистості та концерти. Також на  відзначення Шевченківських днів стане залучення до концерту 9 березня театральних постановок та кращих художніх номерів, розміщення тематичних сіті-лайтів, святкове засідання літстудії "Бистрінь", засідання круглого столу, поїздка представників громадських організацій до м. Канева та ряд інших заходів.
На нараді було вирішено 9 березня на майдані Шевченка в м. Надвірна провести урочистий мітинг, покладання квітів та вінків до пам'ятника Кобзаря та святковий концерт. 10 березня в церквах та храмах району провести панахиди.

Виступаючи перед учасниками заходу, Володимир Калічко наголосив:"Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.І не даремно в кожній українській оселі є шевченківський «Кобзар»,який вчили та вчать на пам'ять, по якому вчаться читати наші діти, внуки та правнуки".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *