Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РДА відбувся семінар-навчання секретарів місцевих рад


  В райдержадміністрації відбувся
 семінар-навчання секретарів місцевих рад району, який проводив начальник організаційного відділу апарату РДА Михайло Тимчишин. 
На навчанні обговорувалися наступні питання:


  В райдержадміністрації відбувся
 семінар-навчання секретарів місцевих рад району, який проводив начальник організаційного відділу апарату РДА Михайло Тимчишин. 
На навчанні обговорувалися наступні питання:
1. Про затвердження правил обліку природного газу. Доповідав І. Лундяк – начальник Надвірнянського управління з експлуатації газового господарства.
2. Про новий порядок приєднання до електричних мереж забудовників району. Доповідав Д.Буняк – директор РЕМ в Надвірнянському районі.
3. Про встановлення податку на нерухоме майно.  Доповідав О. Пліщук- заступник начальника державної податкової інспекції у  Надвірнянському районі.
 4. Про вивчення порядку ведення обліку і звітності та використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання. Доповідала М.Гураш – начальник  відділу ДРАЦС.
 5. Про впорядкування адресного господарства Надвірнянського району. Доповідала Л. Микитюк – начальник районного відділу статистики.
 6. Про закріплення за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, житла за місцем їх проживання. ДоповідалаТ.Вадюк – зав.сектора з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей РДА.
7. Про завдання, що випливають із постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2012 року №703 «Про затвердження порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і порядку надання витягів з державного реєстру речових прав на нерухоме майно». Доповідала Л.Шаніна – заступник начальника реєстраційної служби районного управління юстиції.
8. Про внесення змін до Порядку посвідчення заповітів та довіреностей . Доповідав О.Госедло – начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.
 
                                                                                  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *