Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РВА відбулася нарада з головами територіальних громад

Начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський провів нараду із головами територіальних громад Надвірнянського району.
На сьогоднішній день пріоритетними питаннями були, є і залишаються: безпека та забезпечення сталої роботи систем життєдіяльності громад. Про це й говорили під час наради. У ході зустрічі обговорили співпрацю з волонтерськими організаціями району. Головам територіальних громад рекомендовано:
– розглянути та затвердити на сесіях громад проєкт Меморандуму про співпрацю;
– розробити та затвердити на сесіях громад Програми підтримки волонтерської діяльності.

Про перевірку закладів освіти щодо дотримання вимог постанови КМУ від 19.08.2023 № 883 «Про внесення змін до Порядку створення, утримання фонду захисник споруд цивільного захисту, включення таких споруд із фонду та ведення його обліку» проінформував начальник Надвірнянського РУ ДСНС України в області Віталій Федорчук. За його словами на території району знаходиться 71 найпростіше укриття, які знаходяться на перших поверхах у будівлях організацій та установ, що не відповідають вимогам п.7 постанови КМУ № 883. Дано доручення головам громад провести повторні комісійні огляди у найпростіших укриттях до кінця року.
“Прошу невідкладно та відповідально поставитись до виконання цих заходів, адже від цього залежить життя і безпека наших людей,” – наголосив очільник району.

Також було розглянуто питання стану підтримки добровольчого формування територіальних громад та організації занять з базової підготовки громадян до національного спротиву.
Петро Хмельовський наголосив, що в районі діє комендантська година – з 00.00 ночі до 05.00 ранку. Це значить, що в цей час на вулицях знаходитися заборонено. Прошу поставитися до цього серйозно та дотримуватися обмежень!

«Впевнений, що спільна робота громад може забезпечити ефективне використання ресурсів та координацію проєктів для покращення життя мешканців району» – переконаний начальник РВА Петро Хмельовський.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *