Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В с. Молодків відбувся схід селян

   
Вчора, 2 серпня заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь у сході селян с. Молодків.

   
Вчора, 2 серпня заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь у сході селян с. Молодків.
     Вже втретє обговорено  Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Богдан Зеленчук повідомив, що згідно Перспективного плану розвитку району,  який затверджений на сесії обласної ради 24 липня 2015 року на Надвірнянщині пропонується об’єднатись  5 спроможним громадам з центрами в м. Надвірна, смт. Делятин, смт. Ланчин, с. Зелена, с. Тисменичани. Зазначив, що с. Молодків відноситься до Надвірнянської територіальної громади з центром в м. Надвірна. Жителі села задавали питання щодо ризиків громади, а саме: земля, освіта, медицина та ін.,  на які отримали вичерпні відповіді. Питання добровільного об’єднання було поставлене на голосування і отримало позитивний результат.
     Також Богдан Зеленчук повідомив, що в рамках реалізації ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» 30.07.2015 інженерами проекту було погоджено мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в Молодківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітальний ремонт даху корпусу № 2)». Загальна сума проекту 315791 грн., в т.ч. за джерелами фінансування – 115000 грн. кошти проекту, 40000 грн. – обласний бюджет, 145000 грн. – районний бюджет, 15791 грн. – кошти населення. Тендер на виконання робіт планується провести в другій половині серпня 2015 року.
     Спільно з заступником голови РДА відвідав населений пункт голова громадської організації «Крук» Андрій Лисканюк. Він звернувся до жителів села з проханням допомагати демобілізованим воїнам.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *