Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В с. Перерісль відкрили пам’ятник Великому Кобзареві.

         22 вересня в с. Перерісль відбулася знакова подія: було відкрито пам’ятник видатному українцю – Тарасу Григоровичу Шевченку. Бюст на постаменті гармонійно вписався перед приміщенням сільського будинку культури.

         22 вересня в с. Перерісль відбулася знакова подія: було відкрито пам’ятник видатному українцю – Тарасу Григоровичу Шевченку. Бюст на постаменті гармонійно вписався перед приміщенням сільського будинку культури.

       В урочистостях взяв участь заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, який від імені голови ОДА Михайла Вишиванюка вручив нагороди жителям села, що найбільше сприяли будівництву пам’ятника та впродовж багатьох років займаюли активну громадську позицію та сприяюли розвитку села.

       Медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» нагороджено директора Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдана Сорочинського, голову Громадської ради села Василя Ерстенюка та сільського голову Василя  Непеляка. Спільними грамотами облдержадміністрації і обласної ради відзначено: жителів та вихідців села: підприємця Василя Гараздюка, генерального директора виробничого об’єднання «Карпати» Дмитра Втерковського, заступника голови громадської ради Василя Папірника, жителя села Богдана Стефанюка,  директора ТзОВ «Добробут Прикарпаття» Ігора Пристая.

      Пам’ятник Великому Кобзареві освятив парох села о. Андрій. Відкриваючи пам’ятник заступник голови ОДА Роман Іваницький сказав: «Приємно, що с. Перерісль починає в області загальнонародне відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Саме слово Великого Пророка відкрило світові Україну, саме на його пророчих словах Україна сформувалася, як нація». Звертаючись до сільської громади, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко сказав: «Як немає такого українця, який би не знав хоч кілька Шевченкових рядків з Кобзаря, так і не має такого українця, в душі якого ці рядки не відкликалися би любов’ю до свого краю і народу». Сільський голова Василь Непеляк вручив своїм землякам, які відзначилися на будівництві,  спеціально виготовлені пам’ятні медалі і тепло подякував їм за підтримку і співпрацю.
       Гості оглянули виставку робіт народних умільців та спробували народних страв. Відбувся концерт, який був підготовлений аматорськими колективами будинків культури с. Перерісль, с. Волосів, с. Цуцилів, вихованцями дитячого садка та учнями
Особливими оплесками громада села зустрічала багатодітних матерів, яким було вручено посвідчення "Мати-героїня".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *