Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Україні можуть повністю заборонити рекламу грального бізнесу

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

Повністю, крім реклами безпосередньо в гральних закладах. Спонсорство також. Ще є невеликий лаг для дискусії про спонсорство спорту, але поки що скоріше ні, ніж так.

За словами Гетманцева, дозволять лише рекламу безпосередньо в гральних закладах. Спонсорство гральної індустрії також опиниться під забороною. Також Гетманцев розповів, що робоча група законопроєкту повністю підтримала обмеження для гравців щодо часу гри, суми витрачених коштів і акаунту, а також ігор військовослужбовців.

А для операторів підтримали заборони від НБУ і запровадили додаткові підстави для анулювання ліцензій. Серед них податковий борг і використання іншого способу, ніж готівковий або безготівковий. Також розширили механізм, який дозволить блокувати нелегальні гральні сайти.

Так, і всі вищезазначені обмеження розповсюдженні в рівному ступені на лотереї.

Раніше повідомляли, що президент України Володимир Зелеський увів в дію рішення РНБО “Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет”. Документ зокрема пропонує заборони на час дії воєнного стану доступ до азартних ігор для військовослужбовців.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *