Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних та сільських голів

       

       
 6 жовтня  в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних, сільських голів та головних спеціалістів з бухгалтерського обліку міської, селищних, сільських рад за  участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука.
      Про незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати до кінця поточного року доповів  Михайло Обідняк – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
         Про стан призову на строкову службу у Збройні Сили України доповів   в.о військового комісара Надвірнянського районного  військового комісаріату Андрій Колесник. Закликав селищних та сільських голів до тісної співпраці і взаємодопомоги.
     Начальник відділення державного казначейства у Надвірнянському районі Надія Полатайко та начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят доповіли про внесення змін до ЗУ «Про державні закупівлі». Про внесення змін до ПКМУ № 560 щодо проведення експертизи. Щодо  відкриття рахунків для фінансування місцевих виборів.
     Зокрема Надія Полатайко зазначила, що Законом України « Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції» від 15.09.2015р. №679-VІІІ  підвищено вартісну межу щодо застосування норм для закупівлі товарів і послуг – до 200 тис. грн ., робіт – до 1 млн.грн., а також вартісну межу для застосування процедури запиту цінових пропозицій – до 500 тис.грн. Закон набрав чинності 30.09.2015р., а також  згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2015р. № 757 « Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014р. №117» збільшено авансовий період оплати за послуги з теплопостачання та питного водопостачання для бюджетних установ у межах бюджетного року з одного місяця  до шести.
    Лілія Шаніна – начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби РУЮ надала роз’яснення посадовим особам сільських, селищних рад стосовно доступу до Державних реєстрів міських, селищних, сільських рад та укладення договорів з ДП «Інформаційні системи України».
 
          Також присутні мали змогу прослухати інформацію про передбачення коштів на оновлення планово-картографічного матеріалу для формування територій об’єднаних територіальних громад; про дотримання вимог Порядку обліку і зберігання та витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану посадовими особами виконкомів селищних і сільських рад; про проведення обстеження земельних ділянок с/г угідь щодо виявлення безгосподарних посівів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *