Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вадим Созоник: Попри війну, громади області активно розвиваються і надійно підтримують захисників на передовій

Зініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбувся брифінг очільників громад Прикарпаття, присвячений роботі муніципалітетів у час війни. Відтак відбулися збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, участь у яких взяв заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник.

Від імені голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук він привітав учасників заходу та побажав плідної роботи.

За словами Вадима Созоника, на сьогодні усі громади області долучилися і стали уповноваженими представниками Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Попри війну, вони активно розвиваються і надійно підтримають захисників на передовій.

«Обласна влада зацікавлена у співпраці з Асоціацією і готова надавати максимальне сприяння та всебічну підтримку, – підкреслив управлінець. – Налагоджено дієву співпрацю з громадами завдяки їх проєктній діяльності. Вже розпочато роботу щодо напрацювання Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку області, в основі якого будуть проєкти громад».

Вадим Созоник також зазначив, що наразі громади Прикарпаття залучені до подання проєктів до Комплексної програми розвитку гірських територій області на наступні два роки.

«Маю великі сподівання, що територіальні громади Івано-Франківщини й надалі активно розвиватимуться та сприятимуть загальному поступу цілої області», – резюмував Вадим Созоник.

Під час зборів наголошувалося, що з початку повномасштабного вторгнення громади Прикарпаття спільно долають виклики війни: підтримують Збройні сили України, внутрішньо переміщених людей, релокований бізнес. Лише на потреби військових з місцевих бюджетів регіону було виділено понад 100 млн грн. Також при прийняті місцевих бюджетів на 2023 рік громади збільшили фінансову допомогу на реабілітацію військових та допомогу сім’ям полеглих.

Учасники зборів обговорили проблемні питання місцевого самоврядування, зокрема необхідність внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів у частині забезпечення бюджетної стійкості громад.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *