Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вадим Созоник взяв участь у національному форумі «Стратегічне планування на регіональному рівні: від відновлення до розвитку»


Захід відбувся у місті Київ під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Олексія Рябикіна.

У форумі взяли участь Олексій Кулеба – Віцепрем’єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад та територій України, Віктор Микита – заступник керівника Офісу Президента, Олександр Корнієнко – перший заступник Голови Верховної Ради України, Масаші Накагоме – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні, Христофорос Політіс – заступник Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні, а також народні депутати, представники міністерств, відомств та міжнародних організацій.

Івано-Франківську область на форумі представляли заступник голови обласної військової адміністрації Вадим Созоник та начальник департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва.

 У рамках заходу відбулася панельна дискусія «Головні висновки стратегічних сесій та регіональні особливості макрорегіонів», під час якої учасники обговорили ключові аспекти стратегічного планування, виклики та перспективи регіонального розвитку в умовах відновлення України.

Також було презентовано основи територіально-орієнтованого підходу у стратегічному плануванні.

Додамо, що національний форум організовано за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP Ukraine) та за фінансової допомоги Уряду Японії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *