Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василь Івасик: Необхідно перевірити стан електропостачання у лікувальних закладах, забезпеченість їх резервним живленням

Ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території області та вжиття заходів щодо забезпечення медичної допомоги населенню перебувають на постійному контролі органів влади. Про це йшлося сьогодні під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій, яка відбулася під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика.

Зазначалося, що за минулу добу в області госпіталізовано 504 людей, 9 померло. На кінець листопада завантаженість ліжок хворими на коронавірусну інфекцію складає 51,2 відсотки. Протягом листопада кількість ліжок збільшилася на 916, додатково розгорнуто 556 ліжок та долучено чотири заклади з другої лінії на 360 ліжок. Загалом функціонують 24 заклади для госпіталізації хворих з підозрою та підтвердженням коронавірусної хвороби та 2782 ліжка з них 1167 ліжок з подачею кисню, що складає 41,9 відсотки.

Враховуючи надзвичайну ситуацію, яка мала місце у Львівській області, керівникам на місцях акцентовано увагу на необхідності приведення генераторів та блоків живлення у лікувальних закладах у належний стан.

«Упродовж двох днів необхідно створити робочу групу, яка перевірить стан електропостачання у лікувальних закладах області, забезпеченість їх резервним живленням», – наголосив Василь Івасик. – На особливому контролі тримати питання забезпечення лікарень кисневими концентратами та  страхування медичних працівників».

Зазначалося, що першочерговими завданнями із врахуванням прогнозів щодо зростання захворюваності на коронавірусну хворобу на осінньо-зимовий період є розгортання максимальної кількості додаткових ліжок та забезпечення готовності закладів ІІ лінії, розвиток кисневих магістралей з максимальним забезпеченням киснем стаціонарних ліжок (заплановано до 80 відсотків ліжкового фонду), забезпечення стаціонарних відділень   кисневими концентраторами та оновлення апаратів штучної вентиляції легень на сучасні моделі експертного класу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *