Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василь Івасик розповів як на Прикарпатті надаватимуть допомогу підприємцям під час локдауну

«Вперше за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в Україні буде реалізована програма прямої допомоги підприємцям та найманим працівникам», – підкреслив у коментарі заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

За його словами, Міністерству соціальної політики України вже виділено кошти у сумі 13,7 млрд гривень з «ковідного фонду» для здійснення виплати 1,7 млн застрахованих осіб, серед яких і тисячі прикарпатців.

«Хочу наголосити, що одноразову матеріальну допомогу в розмірі до 8 тисяч гривень зможуть отримати працівники, які працюють за наймом на підприємствах, та фізичні особи-підприємці, робота яких обмежується в карантин, – розповів Василь Івасик. – Задля цього людям необхідно зареєструватися на порталі «Дія». Також  перед зверненням за отриманням одноразової допомоги необхідно мати відкритий банківський рахунок у банку за стандартом IBAN; підключитися до порталу «Дія»; подати через портал заяву».

Важливо, що усі застраховані особи, а це ті особи, за яких або які сплачували єдиний внесок у третьому кварталі цього року і середньомісячний заробіток яких не перевищував 30 тисяч гривень, отримають таку допомогу.

Виплати 8 тисяч допомоги підприємцям та працівникам мають здійснити до 8 січня. Прийом заявок на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам і бізнесу триває до 31 грудня.

Здійснення виплат відбуватиметься через Пенсійний фонд України та АТ «Ощадбанк».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *