Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василь Івасик взяв участь у відеонараді щодо передачі спільного майна у власність територіальних громад

Чи не найактуальнішим для новостворених територіальних громад постає питання передачі майна зі спільної у комунальну власність територіальних громад. З цієї нагоди у Міністерстві розвитку громад та територій України провели онлайн-нараду із представниками профільних міністерств, керівниками обласних державних адміністрацій. Участь у заході взяв заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

Йшлося про нормативні документи, які регламентують механізм передачі-приймання державного і комунального майна між суб’єктами управління, процедуру передачі-приймання об’єктів зі спільної власності у комунальну та терміни приймання-передачі майна.

Експерт із юридичних питань проведення реформи децентралізації Віра Козіна презентувала присутнім алгоритм дій із передачі спільного майна у власність територіальних громад. Зокрема, розповіла про ключові умови здійснення передачі, такі як: прийняття рішень про безоплатну передачу майна, утворення комісій із передачі-приймання майна, до яких варто було би включати представників обласних державних адміністрацій, оформлення актів передачі-приймання майна, проведення інвентаризації майна тощо.

Роз’яснення для громад

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *