Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вдячні тим, хто тримає духовний тил, – Світлана Онищук обговорила з духовенством Великдень в умовах воєнного часу

Голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася з представниками релігійних організацій Прикарпаття. Йшлося про організацію проведення в області Великодніх свят в умовах воєнного стану.

Зазначалося, що правоохоронні органи у ці дні задля забезпечення громадського порядку, особливо під час богослужінь, працюватимуть у посиленому режимі.

Очільниця Івано-Франківщини відзначила, що від початку війни церковні дзвони у селах слугували сповіщенням про повітряну тривогу, оскільки існували певні несправності системи оповіщення. На сьогодні усі недоліки усунено і системи оповіщення справно працюють у всіх населених пунктах області. Тому у Великодню неділю церковні дзвони у всіх храмах Прикарпаття використовуватимуть за їх прямим призначенням, скликаючи вірян на Богослужіння.

Також священнослужителі висловили прохання про скасування комендантської години у Великодню ніч, оскільки багато людей відвідують нічні богослужіння. Це питання буде винесено на чергове засідання оперативного регіонального штабу.

«Щиро дякую представникам церков за постійну підтримку та допомогу. Ви ніколи не залишаєтеся осторонь гострих соціальних проблем, – сказала Світлана Онищук. – Із початком війни храми стали гуманірними хабами, а священнослужителі та парафіяни – волонтерами. Спасибі вам за те, що тримаєте духовний тил, адже це дуже важливо».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *