Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вечір-присвята Революції Гідності.27 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва «Союзом українок» та прцівниками центральної районної бібліотеки проведено вечір-присвяту початку Революції Гідності. Захід розпочався з благословення о. Ігора Шліхутки, спільної молитви та хвилини мовчання в пам'ять всіх загиблих на Майдані та в АТО. Модератор Ольга Багрійчук запросила до спогадів, роздумів учасників Євромайдану голову райдержадміністрації Михайла Іваночка, міського голову Зіновія Андрійовича, медсестру Марію Юрчук, яка була операційною сестрою на Євромайдані, депутата міської ради Володимира Гринішака. Їхні спогади, роздуми, оцінка подій революції переплітались із подіями в країні зараз. На жаль, не відчутно змін до кращого. А щоб вони були, треба кожному особисто робити щось корисне, вагоме – змінювати свідомість, допомагати армії, боротись з корупцією.

У своєму виступі Михайло Іваночко наголосив: "Потрібно зробити ще дуже багато, щоб життя, які віддали Герої Небесної Сотні не були марними. Багато з того за що воювали та гинули на Майдані – ще не зроблено. І для того щоб здійснилися плани – потрібна робота всіх нас. В унісон з виступами звучали поетичні рядки у виконанні Галини Чуревич , патріотичні пісні хору «Союзу Українок» м. Надвірна (керівник Н. Мацьків), пісні, гімн революції, відеофільми про події Євромайдану, які демонстував мультимедійно Роман Заник. Марта Кушнерчук презентувала книгу «Євромайдан: хроніка відчуттів» – польові враження, есе письменників, учасників революції Т. Прохаська, Ю. Андруховича, І. Ципердюка, С. Жадана, Ю. Винничука. З особливою теплотою, увагою Ольга Багрійчук, Володимир Гринішак звернулися до студентів Надвірнянського коледжу НТУ – активних учасників надвірнянського Євромайдану. Героям Небесної сотні бібліотекарі Оксана Семенишин та Галина Ільків влаштували виставку-панораму.

Завершилось дійство плетенням маскувальної сітки для потреб вояків АТО.

Нашим обов'язком сьогодні є пам'ятати про тих, хто скропив своєю кров'ю нашу незалежність, хто поліг за неї в АТО, нашим завданням є спільно побороти ворога і розбудовувати справді європейську Україну.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *