Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Від 250 тис до 1 млн грн: В Україні стартувала грантова програма на розвиток бізнесу для ветеранів

За ініціативи Прем’єр-міністра Міністерство економіки України у співпраці з Мінветеранів, Мінцифрою, Мінюстом, іншими державними установами та ветеранською спільнотою запустило грантову програму із фінансування створення, або розвитку власного бізнесу ветеранами війни.

Гранти доступні для ветеранів і ветеранок та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання.

Програмою передбачено надання таких грантів:

  • 250 тис грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис грн — для дружини/чоловіка учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн грн — для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Окрім цього, учасники програми зможуть отримати безоплатну допомогу від держави у вигляді навчання з питань організації та провадження підприємницької діяльності, а також безкоштовні консультації у регіональних центрах Дія.Бізнес та регіональних центрах зайнятості.

Надіслати електронні заяви на участь у програмі, а також ознайомитися з умовами програми можна на порталі Дія за посиланням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *