Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Від початку війни Івано-Франківщина відправила понад 700 тонн допомоги постраждалим від бойових дій

Про це під час телеефіру «Про головне в деталях» на обласному телебаченні «Галичина» розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За її словами, обласною державною адміністрацією щоденно проводиться робота щодо налагодження співпраці із міжнародними організаціями та благодійними фондами задля отримання гуманітарної допомоги. Так, від початку війни Івано-Франківщина вже відправила понад 700 тонн допомоги у ті регіони, в яких продовжують бойові дії.

Керівниця Прикарпаття повідомила, що на сьогодні в області перебувають понад 140 тисяч переселенців. 132 тисячі офіційно зареєструвалися та мають змогу отримувати державні соціальні гарантії. Варто додати, що прихисток на Прикарпатті знайшли 88 тисяч жінок, 44 тисячі чоловіків. Серед них – 44 тисячі дітей, 17 тисяч пенсіонерів, 3,8 тисячі осіб з інвалідністю.

«Сьогодні обласний центр зайнятості пропонує 651 вакансію. Уже понад 1300 осіб, котрі прибули в нашу область, звернулися у пошуках роботи, – зазначила Світлана Онищук. – 372 – отримали статус «безробітного».

Голова ОВА підкреслила, що наразі територіальні громади краю, в яких проживають вимушено переміщені особи, а також благодійні організації мають змогу отримувати від держави кошти для придбання продуктів харчування, засобів гігієни, одягу тощо. Уже 37 громад подали заявки на загальну суму 36,7 млн грн. 9 громад отримали фінансування на суму 7,6 млн грн.

Також очільниця області розповіла глядачам ОТБ «Галичина» про посівну кампанію на Прикарпаття, відновлення роботи дошкільних закладів освіти, ситуацію щодо забезпечення пальним та релокацію підприємств.

Наразі, за словами Світлани Онищук, 141 суб’єкт господарювання задекларував наміри про започаткування бізнесу на Івано-Франківщині, 25 підприємств уже перевезли обладнання, 10 – працюють і здійснюють випуск продукції, 18 – очікують на державну підтримку у перевезенні техніки та обладнання.

https://www.facebook.com/watch/?v=675291670221523

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *