Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбудеться брифінг для представників ЗМІ району з питання участі резервістів Надвірнянського району

Надвірнянський військовий комісаріат інформує, що 10 січня 2017 року об 10.00 у студії ТРК «Надвірна» відбудеться брифінг для представників ЗМІ району з питання участі резервістів Надвірнянського району у зборах з резервістами оперативного резерву окремих військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України у січні – квітні 2017 року.
 

Надвірнянський військовий комісаріат інформує, що 10 січня 2017 року об 10.00 у студії ТРК «Надвірна» відбудеться брифінг для представників ЗМІ району з питання участі резервістів Надвірнянського району у зборах з резервістами оперативного резерву окремих військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України у січні – квітні 2017 року.
 
Метою проведення зборів є підвищення рівня фахової підготовки, злагодженості дій підрозділів та підвищення бойового вишколу.
 
Ці збори проводяться згідно плану підготовки Збройних Сил України у кілька етапів:
         І   етап –  з 15 січня до 15 лютого;
         ІІ  етап – з 15 лютого до 16 березня;
         ІІІ етап – з  24 лютого до 25 березня;
         IVетап – з 10 березня до 09 квітня;
         V  етап – з 24 березня до 23 квітня.
 
Інформація фінансового характеру стосовно служби
у військовому резерві
 
Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час. що він перебував у військовій частині.
Надвірнянським комісаріатом здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової частини, а також у зворотному напрямку.
 
Резервісту виплачується(в залежності від військового звання):
грошова виплатаза 30 діб підготовки: від 4 800 до
6 400 грн.
(у 2016 році за 10 діб підготовки резервісти отримували до 700 грн., за 30 діб підготовки мали б отримати до 2 100 грн., – у 2017 році грошову виплату буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази);
добові за кожен деньперебування у військовій частині – від 6 до 15 грн. за кожен день (в залежності від військового звання);
тим, які на день призову на зборине працюютьодна мінімальна заробітна плата на місяць – 3 200 грн. (у 2017 році);
одноразове грошове заохоченняза підсумками року (тим хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн.;
 
Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується:
збереження робочого місця;
державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.
 
За 30 днівзборів у 2017 році резервіст у підсумку отримає понад
10 000 грн.
, з них:
одразу по закінченню зборів – від 5 000 до 7 000 грн. (в залежності від військового звання та з урахуванням добових за кожен день перебування на навчальних зборах) – буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази (добові не зміняться);
працюючі резервісти, крім того, отримають середньомісячну заробітну плату на своєму місці роботи (праці) за той час що вони перебували у військовій частині (не менше 3 200 грн.);
а непрацюючі резервісти – одну мінімальну заробітну платню на місяць в розмірі 3 200 грн. (у 2016 році зазначена сума складала 1 286 грн., яку у
2017 році сплановано збільшити в 2,5 рази до 3 200 грн.);
за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн. (в залежності від військового звання).
 
Крім того, резервісти отримають можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашуту тощо.
Під час проведення зборів резервісти можуть укласти контракт та, у подальшому, проходити військову службу за контрактом у військовій частині без проходження підготовки у навчальних центрах Сухопутних військ Збройних Сил України.
За результатами зборів особам рядового, сержантського і офіцерського складу, які успішно виконали навчальну програму, може бути присвоєне чергове військове звання. 
Із закінченням особливого періоду резервісти звільняються зі служби у військовому оперативному резерві та в добровільному порядку можуть укласти контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині за їх вибором.
 
 
 
Військовий комісар
Надвірнянського районного
військового комісаріату,
підполковник                                                                                             С.С. Луцюк
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *