Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбудеться другий національний тест із медіаграмотності — запрошуємо долучитися

25 жовтня відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» до Глобального тижня медіаграмотності 23–29 жовтня. Це вже вдруге Україна приєднується до цієї ініціативи.

Тест можна скласти 25 жовтня на платформі «Typeform» о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 лише 1 раз. Тривалість опитування 45 хвилин, після закінчення ви одразу побачите свій результат. Правильні відповіді організатори опублікують 26 жовтня на сайті «Фільтр».

Покликання на тест шукайте напередодні в соцмережах та на сайті «Фільтр».

Учасники, які найшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки від партнерів. Гравці, які складуть тест більше ніж 1 раз, не зможуть претендувати на призи.

Справжні гуру медіаграмотності отримають сертифікати, що підтверджують їхні знання. Переконайтеся, що ви правильно зазначили електронну пошту, прізвище та ім’я. Переможців оголосять 1 листопада в соцмережах та на сайті «Фільтр».

Національний тест із медіаграмотності реалізовується Національним проєктом із медіаграмотності «Фільтр» Міністерство культури та інформаційної політики України разом із програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які втілюються IREX in Ukraine, та разом з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки уряду Японії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *