Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась 35-та Сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання

19 листопада в сесійній залі після спільної молитви подякували всім нашим захисникам, котрі боронять наш спокій сьогодні, і висловили шану Героям, які загинули за мир у нашій державі. Напочатку керівники району привітали наших спортсменів – чемпіонів. Нагадаємо, що впродовж 5-9 листопада у місті Новий Сад (Сербія) проходив чемпіонат світу з боротьби самбо серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та дорослих, в яких брали участь борці із 37 країн світу.

У складі національної збірної команди України спортсмени, що представляли Івано-Франківщину, здобули три золоті, три срібні та одну бронзову медалі. Зокрема, перші місця на п’єдесталах у нелегких поєдинках вибороли Сніжана Пліш, Алла Бегеба та Михайло Свідрак. Другу сходинку зайняли Марія Куневич, Юрій Яремчук і Марія Буйок. Бронзу отримав Андрій Лайщук. А також привітали переможців творчого конкурсу малюнку до Дня Незалежності України, який ініціювали в районній раді.
Зокрема, в рамках Сесії розглянули такі питання як внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік, про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року тощо. А також – питання про передачу в комунальну власність Івано-Франківської міської ради ОТГ, Надвірнянської міської ради ОТГ, Делятинської селищної ради ОТГ, Пасічнянської сільської ради ОТГ, Поляницької сільської ради ОТГ, Переріслянської сільської ради ОТГ майна відповідних бюджетних установ та вихід зі складу засновників.
Хочу висловити щиру вдячність своїм колегам за Вашу роботу, терпіння, розуміння в різні моменти життя, Вашу професійність та громадянську позицію – дякую! Дякую голові районної ради сьомого скликання Іванові Гурмаку, заступнику голови райради Ігорю Писклинцю та депутатам за підтримку та співпрацю!” – наголосив голова Надвірнянської
 районної державної адміністрації Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *