Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась колегія райдержадміністрації

  23 вересня в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації  Михайло Іваночко.

  23 вересня в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації  Михайло Іваночко.

На підставі розпорядження голови райдержадміністрації затверджено новий склад колегії, а саме: перший заступник голови РДА Андрій Крицький, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови  Тарас Олендій, керівник апарату Микола Кравчук, заступник керівника апарату Іван Бурій, голова ради голів профкомів працівників охорони здоров’я Надвірнянського району Надія Толкачова, директор Надвірнянського туристично – інформаційного центру Володимир Гринішак, сільський голова с. Гвізд  Василь Половко, голова  районного комітету профспілки працівників державних установ Богдан Вінтоняк.
В роботі взяли участь  голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, керівники навчальних закладів району та місцеві ЗМІ.

      Розпочався офіційний західДержавним Гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули на сході країни, у зоні АТО.

Порядок денний колегії включав п’ять питань.
       Перше питання заслухали«Про готовність закладів освіти району до нового 2014-2015 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період» – проінформували присутніхМихайло Винник –начальник відділу освіти райдержадміністрації.
       «Відсоток охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 років в районі становить 63% % (у місті – 91%, у селі -49%).
Спостерігається динаміка зростання дошкільних груп в функціонуючих навчальних закладах ( на 2 групи збільшилась кількість в ДНЗ та на 1 групу в НВК) та кількості дітей в них.
      Кількість закладів та груп ще не повною мірою задовольняє потреби населення. Підтвердженням цього є наявність черг на влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади (загальна кількість дітей на черзі – 303дітей : у міських ДНЗ – 92,у сільських – 211дітей).  Наданий часу середньому в районі на ста місцях виховується 156дітей (у міських ДНЗ -132дітей, у сільських ДНЗ -206.). Перевантаження груп значно погіршує умови перебування   малюків у дитячому закладі та ускладнює роботу вихователів» – акцентував увагу Михайло Винник.
Сергій Ємельянчук – головний лікар центральної районної лікарні проінформував членів колегії та запрошених про готовність медичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.
       Про виконання бюджету району за підсумками першого півріччя 2014 року та стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі доповіли  Михайло  Обідняк – начльник управління фінансів райдерж-адміністрації та Роман Ванівський – начальник Верховинської об’єднаної державної фінансової інспекції.
Також під час колегії розглянуто питання про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району до  роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, про яке доповів Тарас Угринчукначальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
Порівнюючи стан нашої області з іншими областями, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький повідомив: «В інших областях користувачами природного газу є промислові підприємства, а в нашій 60 % споживачів є населення і це є великою проблемою. Керівникам бюджетних установ району попередньо дано чіткі вказівки: забезпечити безперебійно опалювальний сезон і економії природного газу на 30% у фізичних показниках. Відповідальність за виконання організаційно-технічних заходів покладено на кожного керівника персонально».
«Мобілізація спільних зусиль та постійний контроль за роботою енергопостачальних і житлово-комунальних підприємств, своєчасне усунення недоліків – є запорукою стабільного проходження осінньо-зимового періоду 2014-2015 років в нашому районі», – зазначив насамкінець Андрій Крицький.
Про стан доріг на території району та готовність філії “Надвірнянський Райавтодор” до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років Віктор Зінкевич – начальник  філії “Надвірнянський Райавтодор”.
      З даного питання голова райдержадміністрації повідомив:  «Ми підготуємо спільне звернення голови РДА та районної ради про письмове роз’яснення використання коштів транспортного збору в сільських, селещних радах на ремонт доріг обласного значення в Держфінінспекцію в Івано-Франківській області та до голови облдержадміністрації».
    За підсумками розгляду питань на колегії  були прийняті відповідні рішення з урахуванням пропозицій і зауважень та надано доручення відповідним службам усунути недоліки в роботі.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *