Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась нарада про стан часткової мобілізації в районі

        

        
          5 лютого 2015 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Крицького відбулася нарада про стан часткової мобілізації у Надвірнянському районі станом на 05.02.2015 року відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію». В нараді взяли участь військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного військового комісаріату  Володимир Ярмошук, заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович, керівники правоохоронних органів, селищні, сільські голови та учасники АТО Олександр Гуменюк та Василь Боднар.
          Основне питання – взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, силових органів в умовах режиму підвищеної готовності. Йшлося про проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо забезпечення мобілізації та навчання резерву для армії, як одного із способів укріпити обороноздатність держави, провести демобілізацію тих, хто майже рік знаходиться на передовій. До роботи з населенням рекомендовано залучити місцевий актив, священиків, учасників АТО, які є свідомими патріотами своєї землі і з честю виконують священний обов'язок кожного громадянина — захист Вітчизни.
        У сільських голів виникло багато запитань, але їм було надано вичерпні відповіді представниками райдержадміністрації, військового комісаріату та прокуратури району на всі поставлені питання.
          Підводячи підсумки наради, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький наголосив: «Згідно Конституції України захист держави є основним обов’язком кожного громадянина України. Обов’язком місцевих органів виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати і забезпечити в установленому порядку своєчасне інформування та прибуття громадян які призиваються на військову службу. Тому прошу Вас локалізовувати чутки, спростовувати будь-яку неправдиву інформацію, повинна бути спільна відповідальність, потрібно об’єднатися щоб діяти ефективно, гуманно та у суворій відповідності до законів України. Пам’ятаймо, що люба неправдива чи напівправдива інформація і чутки грають на руку нашому ворогові».
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *