Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась нарада з перевізниками

  

  
07 лютого 2017 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч з громадськістю та перевізниками щодо проблемних питань перевезення пасажирів за маршрутами сполученням Надвірна –Битків, Надвірна – Пнів, Надвірна – Білозорина, Надвірна –Битків, Надвірна – Пасічна, Надвірна – Черник, Надвірна – Максимець, Надвірна – Бистриця. 


В обговоренні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови Надвірнянської міської ради Василь Василенко, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, селищні та сільські голови, перевізники, громадськість та засоби масової інформації.
Присутні також обговорили перенесення зупинки автобусів Битківсько-Бистрицького напрямку з центру міста (вул. Шептицького) на зупинку, яка знаходиться на розі вулиць М. Грушевського та М. Черемшини.
Керівництвом райдержадміністрації наголошено на тому, що схема руху пасажирських автобусів не відповідає вимогам сьогодення та потребує перегляду.
За підсумками зустрічі повторно доручено перевізникам подати в управління економічного розвитку і торгівлі РДА економічно обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів, відповідно до вимог чинного законодавства. Райдержадміністрація, в свою чергу, направить дані розрахунки до відділення Антимонопольного комітету України та залучить незалежного аудитора для перевірки розрахунків. 
На час проведення перевірки тарифів перевізники зобов’язані залишити вартість проїзду на попередньому рівні. 
Окрім того перевізникам доведено дотримуватись затверджених графіків руху, згідно паспортів маршрутів та забезпечити послугами з перевезення пасажирів у вихідні та святкові дні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *