Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась зустріч військових 5-го батальйону з працівниками НГВУ “Надвірнанафтогаз”

      До неоголошеної війни, яку веде Російська Федерація проти нашої  держави, Збройні Сили України виявились, з відомих причин, не готовими…

      До неоголошеної війни, яку веде Російська Федерація проти нашої  держави, Збройні Сили України виявились, з відомих причин, не готовими…
Проте плани Путіна щодо анексії східних областей України зірвано Українським народом. Спільно зі Збройними Силами України на захист нашої держави виступили ще і батальйони територіальної оборони, які формуються територіальними громадами за сприяння нової влади. Ці батальйони вже успішно діють на сході України.  
На теренах нашого району сформовано 5-й батальйон територіальної оборони, який пройшов вишкіл та бойове злагодження і, практично,  готовий до бойових дій, виконувати різні бойові завдання в будь-якому регіоні України.
       2 червня в актовій залі нафтогазовидобувного управління відбулась чергова зустріч військових батальйону з працівниками підприємства. Новостворений військовий підрозділ, як і всі Збройні Сили України, на етапі свого формування зіткнулись зі значними проблемами матеріально-технічного характеру. Щоби успішно протистояти ворогу наші вояки мають відзначатись не тільки високим бойовим духом ,який, на щастя, присутній в батальйоні, але й мати хороший вишкіл та засоби ведення сучасного бою, не кажучи вже про екіпірування. На сьогодні з останнім у наших вояків не все гаразд. Проте найближчим часом батальйон із зібраних жителями району коштів одержать 450 касок та 450 бронежилетів. А працівники НГВУ вже зараз на потреби військових зібрали 462 тисячі гривень та закупили 115 розвантажувальних жилетів, три прибори нічного бачення. Найближчим часом нафтовики придбають для військових ще і  тепловізори. Ці прибори дозволяє виявляти противника на відстані 1100 метрів, що убезпечуватиме наших військових від  раптових нападів противника.
Зі словами подяки працівникам підприємства виступив заступник командира стрілецької роти по роботі з особовим складом старший лейтенант Роман Монастирецький. Разом з ним на зустрічі були і його підлеглі: Микицей Юрій, Шерстій Роман та Гультай Руслан, які і їхній командир, готові виконувати бойові завдання, які стоятимуть перед підрозділом.
        Вів цю зустріч начальник НГВУ “Надвірнанафтогаз”ПАТ ”Укрнафта”Володимир Чуприна.
Приємно усвідомлювати, що є в нас  громадяни – патріоти, які готові зі зброєю в руках захищати свою Вітчизну, жертвувати своїм життям і здоров’ям заради її цілісності та незалежності , а з іншого боку – які можуть і хочуть їм всіляко  в цьому допомагати  та сприяти.  
Слава нашим воякам !
Слава нашим громадянам, які допомагають військовим!
Слава Україні!
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *