Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації.

      В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови РДА: Степана Іроденка, керівника апарату Василя Гуменюка, а також членів колегії Івана Коцька, Михайла Мельника, Тараса Олендія та Богдана Вінтоняка. В роботі колегії взяв участь перший заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк.

          Перше питання заслухали«Про стан організації харчування дітей в навчальних закладах та закладах охорони здоров'я» доповідали Михайло Винник – начальник відділу освіти райдержадміністрації та головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук. Під час обговорення даного питання голова РДА Юрій Касіянчук зауважив: «Нам необхідно найбільшу увагу приділяти та надавати максимального сприяння при вирішенні соціальних питань дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування». Міський голова З. Андрійович повідомив: «В м. Надвірна на харчування дітей в дошкільних закладах виділяється найбільше коштів в області – 17 грн. на 1 дитину в день. В місті є потенціал для відкриття ще двох ясельних груп».

           Члени колегії та присутні активно обговорили питання, які стосуються виконання соціальних ініціатив Президента України  з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Головою адміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

           З другого питання – «Про роботу виконавчого комітету села Саджавка щодо соціально-економічного і культурного розвитку території населених пунктів Саджавської сільської ради в частині виконання делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР»,- доповів  Михайло Христан – сільський голова с. Саджавка.

         Начальниквідділу житлово-комунального господарства райдерж-адміністрації  Лідія Захарко повідомила «Про виконання програми модернізації освітлення населених пунктів Надвірнянського району за 2009 -2012 роки та завдання на 2013 -2015 роки», проте дане питання перенесено на розгляд наступною колегією.

       Доповідаючи питання «Стан ремонту доріг комунального значення», начальник філії «Надвірнянський Райавтодор» Віктор Зінкевич запевнив, що з наступного тижня почнуться роботи з укладання асфальтного покриття в    м. Надвірна.

     Також на колегії обговорили питання «Підготовки до опалювального сезону», яке доповідала начальниквідділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Лідія Захарко.

     Підводячи підсумки колегії, голова РДА Юрій Касіянчук наголосив: «Всім виконавцям необхідно чітко вказувати конкретні дати виконання заходів та відповідальних за виконання осіб. Не потрібно загальних фраз, а потрібне чітке виконання поставлених завдань».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *