Відбулася колегія райдержадміністрації.
В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови РДА: Степана Іроденка, керівника апарату Василя Гуменюка, а також членів колегії Івана Коцька, Михайла Мельника, Тараса Олендія та Богдана Вінтоняка. В роботі колегії взяв участь перший заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк.
Перше питання заслухали«Про стан організації харчування дітей в навчальних закладах та закладах охорони здоров'я» доповідали Михайло Винник – начальник відділу освіти райдержадміністрації та головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук. Під час обговорення даного питання голова РДА Юрій Касіянчук зауважив: «Нам необхідно найбільшу увагу приділяти та надавати максимального сприяння при вирішенні соціальних питань дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування». Міський голова З. Андрійович повідомив: «В м. Надвірна на харчування дітей в дошкільних закладах виділяється найбільше коштів в області – 17 грн. на 1 дитину в день. В місті є потенціал для відкриття ще двох ясельних груп».
Члени колегії та присутні активно обговорили питання, які стосуються виконання соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Головою адміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.
З другого питання – «Про роботу виконавчого комітету села Саджавка щодо соціально-економічного і культурного розвитку території населених пунктів Саджавської сільської ради в частині виконання делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР»,- доповів Михайло Христан – сільський голова с. Саджавка.
Начальниквідділу житлово-комунального господарства райдерж-адміністрації Лідія Захарко повідомила «Про виконання програми модернізації освітлення населених пунктів Надвірнянського району за 2009 -2012 роки та завдання на 2013 -2015 роки», проте дане питання перенесено на розгляд наступною колегією.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/09/26_09_-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-001.jpg)
0 Коментарі