Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації

       В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступників голови РДА: Степана Іроденка,Володимира Гурея, керівника апарату Василя Гуменюка, а також членів колегії Івана Коцька, Михайла Мельника, Тараса Олендія та Богдана Вінтоняка. В роботі колегії взяв участь директор департаменту економіки- заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич та члени територіального управління Держпромнагляду: В. Креховецький, В. Мостовий, М. Ковалюк, В. пленюк, Р. Мазур.

       На початку колегії відбулась приємна подія: голова обласної організації ветеранів України Микола Петрушенко вручив почесні грамоти голові РДА Юрію Касіянчуку, голові районної ради Василю Поповичу та голові районної організації ветеранів Миколі Забачинському. Начальник  управління соціального захисту населеня Андрій Креховецький привітав працівників соціальної сфери з професійним святом, кращих працівників було нагороджено грамотами департаменту соціальної політики облдержадміністрації, які вручали голова РДА Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович. Також привітали з днем народження начальника фінансового  управління райдержадміністрації Михайла Обідняка. Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук представив нового члена колегії –  начальника районного відділу УМВС Романа Чекмарьова.
   

       Перше питання заслухали: «Про дотримання законодавства з охорони праці суб’єктів господарювання Надвірнянського району, які займаються лісосічними роботами, розпилюванням та первинною переробкою деревини». Доповідав – начальник інспекції Державного нагляду за промисловою безпекою та охорони праці в агропромисловому комплексі і соціально-культурній сфері територіального управління Держпромнагляду в Івано-Франківській області Михайло Ковалюк.
        Друге питання: «Про підсумки виконання  програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2013 року, затвердженої рішенням районної ради від 28.02.2013 року   № 435-18/2013 «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік і основні напрями розвитку на 2014-2015 роки».
       Доповідав:С. Іроденко – заступник голови райдержадміністрації;
       М. Обідняк – начальник фінансового управління РДА.
            Третім питанням було: «Про роботу сільського голови села Пасічна щодо виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом сільської ради в частині соціального захисту населення, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР»
            Доповідав: Василь Михайлюк – сільський голова с. Пасічна

            Четвертим питанням було: "Про хід виконання розпоряджень облдержадміністрації від 01.06.2013 року № 389 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року» та райдержадміністрації від 15.05.2013 року      № 87 «Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2013 року».
             Доповідав:  Василь Масевич – начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА.
             П’ятим питанням слухали: «Про організацію роботи ринків району щодо продажу сільськогосподарської продукції».
             Доповідав: Василь Плитус – голова правління районного споживчого товариства
            Шостим питанням слухали: «Про підсумки виконання Програми модернізації освітлення  населених пунктів району до 2012 року та перспективи модернізації освітлення населених пунктів на період 2013-2015 років».
             Доповідала: Л. Захарко – начальник відділу житлово-комунального господарства РДА.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *