Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації.

26 грудня 2013 року в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю –  міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника райдержадміністрації Володимира Калічка, заступника голови РДА Степана Іроденка, керівника апарату Василя Гуменюка, а також членів колегії Івана Коцька, Михайла Мельника, Тараса Олендія та Богдана Вінтоняка. В роботі колегії взялаучасть начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Катерина Говера.

      На початку колегії відбулась приємна подія: голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук та міський голова Зіновій Андрійович  вручили подяки до Дня благодійника кращим підприємцям району: Валентині Савчук, Володимиру Юрчилюку і Михайлові Дяківу, Андрію Троценку, Лідії Плитус, Тарасу Білецькому.

       Першим питанням заслухали«Про дотримання протиепідемічного та дезрежиму в лікувальних закладах району», -доповідав Любомир Клим'юк –начальник Надвірнянського  міжрайонного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області.
   З другим питанням «Про роботу Молодіжної адміністрації в Надвірнянському районі», – доповів  Сергій Іроденко – голова Молодіжної адміністрації  району.

        Під час обговорення даного питання голова РДА Юрій Касіянчук рекомендував у 2014 році провести форум «Влада і молодь», зазначивши: «Працюючи спільно з молодіжними громадськими організаціями, ми досягнемо поставлених цілей».

          З третього питання «Про хід виконання розпорядження облдержадміністрації від 01.04.2013 № 225 «Про роботу галузі культури області та проведення культурно-мистецьких заходів у 2013 році» доповів Олександр Зварчук − начальник відділу культури  райдержадміністрації.

          Члени колегії та присутні активно обговорили питання, які стосуються виконання соціальних ініціатив Президента України щодо соціально-економічного та культурного розвитку регіону. Головою адміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

      Також на колегії обговорили питання «Про хід виконання розпорядження райдержадміністрації від 28.12.2012 № 334 “Про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу в районі”, яке доповів начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Клюфінський

    При обговоренні даного питання, голова РДА Юрій Касіянчук наголосив: «Всім виконавцям необхідно шукати нові напрямки і підходи до розвитку  сектору агропромислового комплексу в районі. Потрібно більш науково підходити до до вирішення проблем сільського господарства. Для прикладу він,  вказав, що з району відправлено зразки топінамбуру на експертизу в інститут сільського господарства, з метою вирощувати дану культуру для виготовлення ліків. Крім того з гектару топінамбуру виходить 50 тон біомаси для виготовлення пілетів.

   На завершення голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук привітав присутніх з Новим роком та Різдвом Хрестовим та побажав міцного здоров’я, родинного затишку, незламного духовного гарту, прихильності людської долі, цілющого Божого благословення! 

 

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *