Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації

  

  

02 серпня відбулось засідання колегії райдержадміністрації. У роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович,начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищні, сільські голови та представники засобів масової інформації.
Перед тим, як розпочати засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять військовослужбовця, нашого колеги Валерія Іконова. 
На порядку денному засідання колегії виносилися два питання: Про стан виконання  соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2016 року доповів начальник управління економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Василь Уніят. За його словами в галузі промисловості за 6 місяців цього року виробництво нерудних будівельних матеріалів зросло на 23,6 відсотків плити ДСП ламінованої на 13,2 відсотків. Найбільш проблемним у промисловості залишається питання відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», яке протягом 2012-2016 років не проводило переробку нафти. Що стосується  інвестиційної діяльності  то обсяги будівельно-монтажних робіт протягом звітного періоду у порівнянні із відповідним періодом минулого року зросли у 2 рази.  Продовжується роботи щодо будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Чорний Потік на, що із районного  та обласного бюджетів  профінансовано та освоєно близько  439 тис. грн. На проведення робіт із модернізації освітлення у населених пунктах району профінансовано 95 тис. грн. Також планується в цьому році завершити роботи із будівництва підвідного газопроводу високого тиску Надвірна – Ланчин за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету. Станом на 01 липня громади сіл Молодків та Гаврилівка завершили реалізацію проектів в рамках Проекту ЄС /ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та в стадії завершення проекти громад сіл Зелена і Пасічна.
Надходження до бюджетів усіх рівнів за перше півріччя становить 233,3 млн. грн., що на 50,1 відсоток більше ніж у відповідному періоді минулого року. Окрім того, забезпечено належне функціонування Центру надання адміністративних послуг. У квітні 2016 року Центр перенесено у нове просторе приміщення Надвірнянської ОДПІ. Для виконання ремонтних робіт із районного бюджету залучено 30 тис. грн.  Василь Уніят коротко проінформував про досягнення у бюджетній сфері всього у першому півріччі на виконання програми соціально-економічного розвитку закладів освіти проведено видатків на суму 3,9 млн. грн. проти 1,6 млн. грн.  минулого року.  В галузі охорони здоров’я  у звітному періоді  вживались заходи щодо покращення матеріально-технічної бази.  За рахунок коштів районного бюджету придбано апарат  штучної вентиляції легень для відділу інтенсивної терапії, проведено ремонт кардіологічного, хірургічного та інфекційного відділів, поточний ремонт фасаду ЦРЛ. В стадії завершення перекриття даху Ланчинської міської лікарні.
Відділом культури райдержадміністрації забезпечено збереження і нормального функціонування інфраструктури галузі. Поряд із досягненнями є ряд проблемних питань, вирішення, яких потребує комплексних заходів.
Про стан виконання бюджету району за перше півріччя 2016 року доповів начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк, який зазначив, що до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів у сумі  67470,1 тис. грн. До районної скарбниці додатково надійшло 20326,2 тис. грн. Ріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року складає 20354,1 тис. грн. Що стосується бюджетів територіальних громад то в основному всіма бюджетами місцевих рад забезпечено виконання дохідної частини їх бюджетів. Тільки п’ять рад за результатами роботи в першому півріччі не виконали дохідні частини своїх бюджетів.
Основним бюджетоутворюючим джерелом бюджету району залишається податок з доходів фізичних осіб. Районним бюджетом отримано 40343,3 тис. грн. цього податку та на 12805,2 тис. грн. більше проти минулого року.
Видаткова частина загального фонду бюджету району виконана в сумі 374773,8 тис. грн. В умовах посилення фінансово-бюджетної дисципліни питома вага захищених статей видатків бюджету району у загальному виконанні бюджету на 3,8 відсотка більше запланованих показників на цей рік.
Начальник Надірнянського РВ УДСНС України в області Андрій Мочерняк   проінформував  про заходи щодо технічної інвентаризації захисних споруд  цивільного захисту та стан їх утримання.  Згідно журналу обліку захисних споруд на території міста та району обліковується 45 захисних споруд цивільного захисту. В ході перевірок встановлено, що 36 захисних споруд – «обмежено готові», 6 захисних споруд «не готові» до використання за призначенням. В березні  місяці було проведено позапланові перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту. На сьогодні 29 захисних споруд пройшли технічну інвентаризацію, однак окремими керівниками не проводиться ця робота.    
Богдан Зеленчук наголосив про підготовку до Дня Незалежності, зокрема йшла мова про благоустрій населених пунктів району. Керівництво райдержадміністрації зобов’язало сільських та селищних голів привести у відповідний стан прилеглі території. Окрім того, йшлося про написання проектів ЄС /ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та про контрактну  службу.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *