Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації


   31.10.2012 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. 
В роботі колегії взяв участь заступник голови, керівник апарату ОДА Роман Струтинський.   31.10.2012 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. 
В роботі колегії взяв участь заступник голови, керівник апарату ОДА Роман Струтинський.
Перше питання колегії «Про стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2012 року», – доповідав В. Уніят – начальник управління економіки райдержадміністрації, співдоповідали: М.Обідняк – начальник фінансового управління райдержадміністрації, М. Винник – начальник відділу освіти РДА.
За повідомленням В. Уніята, за підсумками роботи за 9 місяців з соціально-економічних показників район займає 12 місце в області.
Причиною зменшення доходів до районного бюджету названо зміни в податковому законодавстві держави, коли податки платяться за місцем знаходження центральних офісів підприємств.
Значну увагу голова РДА В. Калічко приділив темі здешевлення опалення закладів освіти за рахунок переведення котелень на місцеві джерела палива.
Також велику увагу Р. Струтинський приділив темі будівництва та розширення дитячих садочків, адже на даний час в районі 705 дітей стоять на черзі до дитсадків. Він також підкреслив, що цьому питанню приділяється найбільша увага. Так, в минулому році було відкрито в області 18 садків, у цьому – планується 50, а на наступний рік – 67. Крім того, заступник голови ОДА повідомив, що в медицину області з бюджету направлено 150 млн. грн. за які було закуплено медичні апарати, зокрема 8 апаратів гемодіалізу та 10 рентгенапаратів, сучасний комп’ютерний томограф тощо.
Що стосується виробництва, то цього року відбувся спад приросту у зв’язку з простоюванням хімічних підприємств м. Калуша, які належать «Лукору» та ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». п. Роман Струтинський зауважив, що слід розвивати деревообробну промисловість та досягати зменшення собівартості деревини.
Другим питанням було: «Про стан готовності служб району, органів місцевого самоврядування до запобігання та ліквідації наслідків НС на випадок ожеледиць, хуртовин та снігових заметів», яке доповідавВ.Зінкевич – начальник філії “Надвірнянський райавтодор”.
У свою чергу п. Р. Струтинський додав, що 2013 рік буде роком будівництва доріг в області.
«Про стан профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь на об’єктах епідризику та в побуті», – доповіла Р.Іваніщак – головний санітарний лікар району, яка повідомила про реорганізацію санепідемстанції.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *