Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації.
    27 листопада 2012 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. Вів роботу колегії перший заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко. В роботі колегії взяв участь заступник начальника управління економіки ОДА Василь Насадюк.  Перше питання колегії «Про стан сплати до бюджетів усіх рівнів податків, зборів та інших обов'язкових платежів суб'єктами господарювання району», –  В. Гнатюк– начальник Надвірнянської об'єднаної державної податкової інспекції.
Другим питанням було: «Про профілактику та запобігання злочинності серед неповнолітніх, зміцнення правопорядку і захисту свобод громадян на території району», яке доповідала Т. Вадюк  – завідувач сектору з питань усиновлення опіки піклування та сімейних форм виховання служби у справах дітей. Співдоповідав – Михайло Яковішак – начальник кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС.
Третє питання – «Про підсумки проведення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року», з яким виступив Олександр Курищук – в.о начальника відділу сім’ї, молоді та спорту.  
Начальник управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністраціїЛ. Захарко –  доповіла «Про стан виконання доручень голови райдержадміністрації щодо благоустрою населених пунктів району та впорядкування прилеглих територій».  Дане питання викликало бурхливе обговорення учасників колегії, особливо сільських голів. Співдоповідав міський голова Зіновій Андрійович, який повідомив, що з 1 січня 2013 року Надвірнянський полігон припиняє прийом твердих побутових відходів з населених пунктів району.
Заступник начальника управління економіки ОДА Василь Насадюк повідомив про те, що у жовтні цього року в м. Львові відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Сталий розвиток Карпат». На семінарі обговорили питання та прийняли рішення про створення Інституту Карпат, який повинен організовувати рішення екологічних та інших проблем Карпатського краю на території Польщі, України та Румунії.   
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *