Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації.

   У вівторок 29.01.2013 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яку проводив голова РДА Юрій Касіянчук.

   У вівторок 29.01.2013 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яку проводив голова РДА Юрій Касіянчук.
  Участь у роботі колегії взяли: начальник департаменту економіки, заступник голови облдержадміністрації Володимир Попович та голова районної ради Василь Василь Попович, а токож члени колегії.  Голова РДА Ю. Касіянчук з початку роботи задав динамічний темп роботі колегії, запропонувавши доповідачам з кожного питання озвучувати основні проблеми, дати їх аналіз, провести аналітичну оцінку ситуації та накреслити шляхи розв'язання проблем.                              
З питання "Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 2012 рік" доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Василь Уніят, який у своєму виступі пояснив, що у 2012 році у зв'язку з тим, що не працював ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" та значному скороченню працівників даного підприємства відбувся різкий спад економічних показників району на фоні області. Хоча в минулому році було і багато позитивних зрушень: обсяг введення в експлуатацію житла збільшився в 3 рази. Збудовано і відкрито 3 рекркаційні зони.
Основними пріоритетами діяльності в 2013 році названо:
 – Завершення будівництва дитячого садка в с. Білі Ослави.
 – Будівництво їдальні в Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.
 – Відкриття плавального басейну в Делятинському НВК.
 – Початок будівництва школи в с. Чорний Потік.
 – Створення прийомної сім'ї.
Не забуті і основні проблеми, такі як ремонт доріг, будівництво дитячого садка в с. Лісна Тарновиця, вибір земельної ділянки під полігон ТПВ.
Активне обговорення викликало питання будівництва другої черги школи в с. Назавизів.
Володимир Попович наголосив на необхідності пошуку резервів: оптимізації штатів та здешевлення опалення за рахунок встановлення котлів економного типу.
Голова РДА Юрій Касіянчук вніс пропозицію конкретизовувати рішення колегії і визначати конкретних виконавців даних рішень.                                
     З питання "Про завдання, що випливають із постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2012 року № 703 “Про затвердження порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і порядку надання витягів з державного реєстру речових прав на нерухоме майно” інформувала Мисюк Юлія  – начальник реєстраційної служби районного управління юстиції.
Голова РДА запропонував провести семінар-навчання з головами сільських рад щодо роз'яснення діяльності та повноважень реєстраційної служби, роздати пам'ятки, визначити коло проблемних питань та через ЗМІ інформувати населення про діяльність служби.
     "Про результати контрольно-ревізійної роботи в установах, підприємствах та організаціях Надвірнянського району за 2012 рік" доповідала Марія Мельник  – завідувач сектору інспектування Верховинської об’єднаної державної фінансової інспекції (колишнє КРУ). Їй також запропоновано ширше висвітлювати діяльність установи та підготувати доповідь на семінар-навчання.  
       

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *