Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації


   В залі засідань відбулося засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації.


   В залі засідань відбулося засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації.
В засіданні колегії прийли участь:голова міста Зіновій Андрійович, перший заступник голови районної ради Іван Степник, голова РДА Юрій Касіянчук, перший заступник  голови РДА  Степан Іроденко, заступник  голови РДА Богдана Ковалюк,  заступникголови РДА Володимир Гурей,керівник апарату РДА Василь Гуменюк.
Про завдання, що випливають з рішення Ради Регіонів від 25.12.2012 року доповів Степан  Іроденко – перший заступник голови райдержадміністрації. Він повідомив що в районі з метою невхильного дотриманням бюджетного законодавства при виконанні місцевих бюджетів на 2013 рік, своєчасної виплати заробітної плати працівників бюджетних установ та оплати за спожиті тепло енергоносії, інших соціальних виплат та захищених видатків бюджету розроблено та  прийнято розпорядження голови РДА. Зазначивши: «Для забезпечення підвищення соцстандартів необхідно забезпечити позитивну динаміку економіки та збільшувати можливості бюджету.

 По другому питанню виступила начальник управління архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лідія Захарко про звіт начальника управління архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Л. Захарко з питань удосконалення роботи житлово-комунального господарства та будівельної галузі  на території району.
Про завдання керівників бюджетних установ, організацій району, що випливають з постанов та протоколів засідань Кабінету міністрів України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, оптимізації бюджетних установ та економного і раціонального використання коштів. Детально розповів Степан Іроденко.  
Співдоповідачем в цьому питанні був Василь Гнатюк – начальник Надвірнянської Державної податкової інспекції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *