Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації

В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови районної ради Іван

В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови районної ради Івана Степника, першого заступника голови РДА Володимира Калічка, Степана Іроденка, заступників голови РДА Степана Іроденка, Богдани Ковалюк, Володимира Гурея, а також членів колегії Івана Коцька, Тараса Олендія, Романа Комарянського та Богдана Вінтоняка.
У роботі колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Зварич та заступник начальника управління економіки Василь Насадюк.

З першого питання “Про стан виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району за І квартал 2013 року” доповідав Степан Іроденко – заступник голови райдержадміністрації та начальник фінансового управління РДА Михайло Обідняк.
Питання “Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2013 року відповідно до Закону України від 04.09.2008 року №375-IV “Про оздоровлення і відпочинок дітей” доповідала Богдана Ковалюк – заступник голови райдержадміністрації та Тетяна Николайчук – директор районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
З третього питання: “Про підсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства під час опалювального періоду 2012-2013 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років” – доповідав Володимир Гурей – заступник голови райдержадміністрації.
Питання ” Про заходи щодо запобігання виникнення пожеж в екосистемах Надвірнянського району в 2013 році” доповідав Роман Плитус – начальник служби цивільного захисту району ТУ МНС.
Підводячи підсумки колегії голова РДА Юрій Касіянчук наголосив: «Всім виконавцям необхідно чітко вказувати конкретні дати виконання заходів та відповідальних за виконання осіб. Не потрібно загальних фраз, а потрібне чітке виконання поставлених завдань».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *